Czysta energia – montaż instalacji fotowoltaicznych dla Bielsko-Białej

Instalacje fotowoltaiczne marki EN-KOR w Bielsku-Białej są szansą na zwiększanie świadomości na temat alternatyw dla pozyskiwania energii, a co za tym idzie większej troski o środowisko naturalne. Ze względu na smog i inne zanieczyszczenia coraz więcej domostw i firm decyduje się na montaż klimatyzacji, a także zakup nowoczesnych rekuperatorów, które zapewniają prawidłową wentylację pomieszczeń. Jako EN-KOR zapewniamy najwyższą jakość montażu.

Program „Czyste Powietrze” – Bielsko-Biała

Dzięki dopłatom do fotowoltaiki coraz więcej osób jest przekonanych do polegania na OZE. Jako nowoczesna firma zajmująca się projektowaniem i instalacją systemów bazujących na odnawialnych źródłach energii, wiemy, na czym zależy właścicielom gospodarstw domowych. Dotacje fotowoltaiki, m.in. z programu „Czyste Powietrze” to szansa także dla każdej firmy w Bielsku-Białej. Dzięki dodatkowym środkom łatwiej jest przestawić się na OZE. Zachęcamy do wykorzystania paneli słonecznych w przedsiębiorstwach! Zamów montaż fotowoltaiki dla Twojego domu, a my zajmiemy się resztą.

smart home

Klimatyzacja do domu i biura – Bielsko-Biała

Klimatyzatory to już niemal nieodzowny element w wielu miejscach, także gospodarstwach prywatnych. Proces montażu klimatyzacji, po uprzednim audycie, przebiega niezwykle sprawnie. Nasi instalatorzy z pełnym profesjonalizmem podchodzą do każdego zlecenia, dbając o każdy szczegół na wszystkich etapach i terminowość powierzonych obowiązków. Zachęcamy do kontaktu i założenia klimatyzacji w wybranym przez Państwa miejscu i czasie.

Alternatywa dla ogrzewania – pompy ciepła w Twoim domu

Efektywne i ekonomiczne ogrzewanie dla domu? Odpowiedzią na te potrzeby jest montaż pomp ciepła w Państwa domu! System ten, w zależności od modelu, pobiera i wykorzystuje energię z ziem gruntowych, wód bądź powietrza. To nie tylko wydajność, ale i troska o środowisko. Dzięki oferowanym przez nas usługom mogą Państwo zapewnić sobie dostęp do korzystania z tańszych i bardziej ekologicznych systemów grzewczych. Zapewniamy kompleksowe instalacje, również z zakresu oczyszczania powietrza za sprawą rekuperacji.