Ciepło i ekologicznie – oferta montażu pomp ciepła i fotowoltaiki dla Kęt

Dbając o swoich najbliższych, warto również zatroszczyć się o odpowiednie systemy odpowiadające za dostarczanie ciepła do swoich domostw. Wśród ekologicznych rozwiązań, które oferujemy, są pompy ciepła. Są to systemy pobierające energię z otoczenia i dostarczające ją do gospodarstw domowych oraz na tereny przedsiębiorstw w Kętach i okolicy. Urządzenia te to dobra alternatywa standardowego ogrzewania np. olejem opałowym. W użytkowaniu pomp ciepła niezwykle przydatna jest również fotowoltaika, służąca jako dodatkowe źródło energii.

Świeży sposób na wentylację w Kętach – rekuperacja w Twoim domu

Przeciwwagą dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej, stosowanej w większości gospodarstw domowych jest rekuperacja. Jako firma zajmująca się montażem urządzeń zużywających energię pozyskaną z naturalnych źródeł energii, wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest stosowanie nowoczesnych systemów w ich domach. Przygotujemy dla Państwa projekt, jak i zajmiemy się montażem zamówionych u nas komponentów. Rekuperacja w domu czy biurze to szansa na czyste powietrze przez cały czas. Stanowi ona dopełnienie do montażu klimatyzacji, ale z powodzeniem to rozwiązanie można stosować również jako samodzielny system. Nowoczesne instalacje są dostępne również dla Kęt, dzięki EN-KOR.

smart home

Ekologiczne rozwiązania na energię w domu dla mieszkańców Kęt

Dzięki rekuperacji powietrze jest dodatkowo filtrowane – to więc nie tylko oszczędność, ale także troska o zdrowie. W oczyszczaniu powietrza, między innymi w biurowcach pomocna jest klimatyzacja. Jak się bowiem dowiadują od nas nasi klienci, nie służy ona jedynie do chłodzenia pomieszczeń. Zajmujemy się montażem klimatyzacji dla firm i osób indywidualnych. Przy tego typu rozwiązaniach przydatna okazuje się fotowoltaika, która zapewnia odpowiednią ilość energii do działania systemu. Zachęcamy mieszkańców Kęt i okolic do skorzystania z oferty ekologicznych rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych.