Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła – Pszczyna

Świadomość na temat fotowoltaiki i innych alternatywnych źródeł energii stale rośnie. W EN-KOR dbamy o to, aby nasze systemy były rozwiązaniami ekonomicznymi i przede wszystkim ekologicznymi. Stajemy naprzeciw oczekiwaniom klientów i projektujemy, sprzedajemy oraz dostarczamy do nich gotowe panele fotowoltaiczne, a także wydajne pompy ciepła. W swojej działalności zwracamy szczególną uwagę na postulaty programu „Czyste Powietrze” dla Pszczyny. Skorzystaj z możliwości zakupu pompy ciepła do swojego domu i ciesz się ekologicznym ogrzewaniem i podgrzaną wodą, dzięki naturalnym zasobom.

Pszczyna – fotowoltaika od EN-KOR

Obecnie stawia się na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. W Pszczynie dofinansowanie fotowoltaiki pozwala na montaż systemu zarówno na terenach przemysłowych, jak i prywatnych. Dzięki dotacjom z UE już niemal każdy może sobie pozwolić na fotowoltaikę na swojej posesji. Każde działanie poprzedzamy sprawdzeniem warunków do montażu takiego systemu, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że taka instalacja będzie wydajna i ekologiczna. EN-KOR to profesjonalny sprzęt i grono specjalistów od OZE.

smart home

Montaż klimatyzacji dla Pszczyny i okolic

Działamy dla Pszczyny nie tylko w sprawie fotowoltaiki, ale również montażu klimatyzacji. Dlaczego to działa? Klimatyzacja to zdrowsze powietrze w każdym pomieszczeniu – system nie tylko chłodzi, ale również oczyszcza z zanieczyszczeń i alergenów. Wszystko z troski o środowisko naturalne. Ekonomicznie schłodzisz wnętrze dzięki montażowi klimatyzacji w swoim domu czy biurze. Takie rozwiązania i instalacje fotowoltaiczne montujemy na terenach prywatnych oraz firmowych. Zapraszamy do współpracy.