Fotowoltaika dla Żywca dzięki dofinansowaniu

Wierzymy w skuteczność odnawialnych źródeł energii, dlatego od lat zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem fotowoltaiki. Swoich usług udzielamy również dla Żywca i okolic. Oferujemy rentowne rozwiązania. Dzięki możliwości montażu paneli fotowoltaicznych z dofinansowaniem coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie ich u siebie. Instalacje fotowoltaiczne pełnią kluczową rolę w uzyskaniu neutralności klimatycznej, dzięki zredukowaniu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery.

Ogrzewanie dzięki pompom ciepła – Żywiec

Korzystając z odnawialnych źródeł energii, warto również postawić na ogrzanie domu za pomocą pompy ciepła. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie wytwarzające energię cieplną z powietrza. Rekomendowanym przez nas planem jest jednoczesna instalacja paneli fotowoltaicznych, która pozwoli na znaczne uniezależnienie się od dostawcy prądu, bowiem dzięki nim stworzymy zamknięty obieg, gdzie pompa ciepła będzie pobierać energię z fotowoltaiki. Zainteresowany? Zachęcamy do kontaktu z Żywca i okolic.

smart home

Klimatyzacja i rekuperacja – czyste powietrze w domu

Nowoczesna wentylacja w systemach EN-KOR opiera się na rekuperacji. To coraz bardziej popularne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych i nie tylko. Do zalet należy m.in. czyste powietrze, brak wilgoci oraz komarów i insektów. Montaż rekuperatora eliminuje przedostawanie się smogu, pyłu, alergenów, a także wielu innych zanieczyszczeń. Dobrym rozwiązaniem na chłodzenie i oczyszczanie powietrza jest również klimatyzacja. Sprawdza się ona zarówno dla domów, jak i biur. Oferujemy systemy na najwyższym poziomie technologicznym. Zachęcamy mieszkańców Żywca do skorzystania z naszych usług.